Кошик
217 відгуків
BLACKTOUCH

Про нас

Про нас 

Привіт, красуне! Нумо знайомитись.

Я — Анастасія Добросол. Дівчина, яка стала віцечемпіонкою світу та чемпіонкою України з фітнес-бікіні. Пройшла власний шлях до тіла мрії. І створила бренд, який допоможе пройти цей шлях кожній жінці — BLACKTOUCH

Бренд без оцінок

Ніхто не знає тебе краще за тебе. Тому ми в BLACKTOUCH не говоримо «повинна», «мусиш», «зобов'язана». Натомість пропонуємо, показуємо варіанти, створюємо культуру тіла та засоби, від яких легко бути в захваті. Та останнє слово завжди за тобою.

Бренд про любов до себе

Кожній з нас часом трапляється втомитись, розчаруватись, забути про свою красу. Але BLACKTOUCH нагадає 😉 Кожен наш шкребок, олійка чи сироватка — маленька опора. Коли береш їх до рук, вдихаєш аромат чи ведеш тілом, стається магія: прокидається любов до себе, яка завжди є в тобі. Ми лише трішки їй допомогли.

Бренд про вибір та незалежність

Пам'ятаєш, ми проти будь-яких оцінок? Тому вважаємо, що робити салонні процедури — так само ОК, як й обирати виключно домашній догляд. Однак останні 5 років створюємо засоби професійного рівня, з якими ти зможеш досягти значних результатів вдома: досить швидко й витрачаючи 10-15 хвилин щодня. 

Бренд про найкраще для тебе

Ми створили вже понад 100 засобів, якими дійсно пишаємось. Це б'юті-гаджети, засоби для тіла та обличчя, а ще прекрасні речі для твого mental health. Використовуємо активи преміального рівня, натуральні компоненти та найсучасніші технології догляду. А як інакше нагадати, що ти варта найкращого?!

 

Бренд про тебе — з 🖤 BLACKTOUCH!

Інформація про компанію

Назва:
BLACKTOUCH
Тип компанії:
Торгова компанія
Бренди:
BlackTouch

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Жінки

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Китай та Україна

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner